Provocarea Talentelor ed. XLI * Flori de liliac *
Ateneu Bacau, 29 mai 2021
Prenume si nume Localitate
11.00 Sectiunea dans
1 Smart kids Bacău
2 Sofia Gradinaru Bacău
3 Majorete Nicole Dance Academy Onești
4 World kids Bacău
5 Baby H Bacău
6 Stars Bacău
7 Police women Onești
8 Open stars Bacău
9 Middle group Onești
10 Happy kids Bacău
11 Dancing Dolls Bacău
12 The family of dancers Onești
13 Ansamblul folcloric KATY DANCE Bacău
12.00 Sectiunea teatru
14 Iasmina Bufnilă Bacău
15 Amalia Ioan Pașcani
16 Bogdan – Mihai Irimia Constanța
17 Bianca – Teodora Ilie Constanța
18 Ioana Feodotov Constanța
19 Andrada Țuțuianu Constanța
20 Ruxandra Mărioara Constanța
21 Laura Mihalache Bacău
12.45 Premiere teatru, vioara si recital trupa Happy day
13.15 Sectiunea pian
22 Mihai Cristian Vâlcu Onești
23 Denis Turtea Bârlad
24 Ștefania Budău Preda Onești
25 Mara Ioana Onel Onești
26 Robert Vrabie Bârlad
27 Mihaela Manea Bârlad
28 Beatrice Alexandru Vaslui
29 George Lazanu Bârlad
13.45 Premiere pian
13.55 Sectiunea etno
30 Laura Mihalache Bacău
14.00 Sectiunea debut muzica populara
31 Iasmina Bufnilă Bacău
32 Amalia Ioan Pașcani
14.10 Sectiunea debut pop romanesc
33 Bianca Mitoci Bârlad
34 Simon Vrabie Bârlad
35 Maria Rebegea Bacău
36 Teodor Butnaru Bârlad
37 Rebeca Gabriela Lunca Onești
38 Adina Buhuș Bârlad
39 Ștefania Catrin Bârlad
40 Alexandru Andronic Bârlad
41 Florin Cozma Onești
42 Alexandra Elena Gorun Onești
14.50 Premiere debut muzica vocala
15.00 Sectiunea disco
43 Laura Mihalache Bacău
15.05 Sectiunea cantec de joc
44 Darius Ciobanu Bacău
15.10 Sectiunea muzica populara
45 Teodora Alexa Bârlad
46 Iasmina Bufnilă Bacău
47 Amalia Ioan Pașcani
48 Marius Ciobanu Bârlad
49 Georgiana Labă Bârlad
50 Miruna Cernat Bârlad
51 David Roșca Bârlad
52 Alexandra Labă Bârlad
53 Delia Totolici Bârlad
54 Darius Ciobanu Bacău
55 Beatrice Alexandru Vaslui
56 Laura Mihalache Bacău
16.00 Sectiunea pop romanesc
57 Rebeca Pavel Vaslui
58 Andra Cernat Bârlad
59 Alesya Negura Vaslui
60 Miruna Fecioru Vaslui
61 Antonia Ioana Roșu Pașcani
62 Claudia Martocean Vaslui
63 Lavinia Gorie Vaslui
64 Nicoleta Cristea Bârlad
65 Mihaela Manea Bârlad
66 Darius Ciobanu Bacău
67 Andra-Elena Dascalu-Manole Vaslui
68 Beatrice Alexandru Vaslui
69 Miruna Butnaru Vaslui
70 Alexandra Mardare Vaslui
71 Laura Mihalache Bacău
72 Yasmina Simionică Vaslui
73 Andrada Munteanu Vaslui
17.15 Sectiunea pop international
74 Alexandra Mardare Vaslui
75 Andreea Clapă Vaslui
76 Andrada Munteanu Vaslui
17.30 Premiere
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu